Kdo to je hrdina? Kdo je MŮJ HRDINA?

Důležité otázky k zamyšlení, že?

Inspiroval mne k tomuto významný den našich dějin – 28. říjen –  den vzniku samostatného československého státu. Loni v tento  den Prezident Miloš Zeman ocenil na Hradě osobnosti, které spojuje jedno slovo – odvaha. Vyvolalo to velkou diskusi v odborné i široké veřejnosti.

Co tato slova – odvaha, hrdinství pro nás znamenají v praxi? V každodenním životě? Jak mají být naplňována v našem vztahu s milovaným životním partnerem? Co vy na to, kdo je podle vás hrdina? Napište mi o tom do komentáře.

Má to být například někdo, kdo zdolává nejvyšší hory světa? Jak to vidíte v mé ilustraci :)? Anebo by měl spíše zdolávat obvyklé problémy a starosti, které přináší běžný život? Jak to chcete vy ? Chcete mít doma hrdinu? Jak má vypadat, jak se má chovat v různých situacích?

Popište to a podělte se se mnou o své názory. A o vaše představy o svém hrdinovi. Pomohu vám ho hledat, mám k tomu účinné techniky NLP. Kontaktujte mne ZDE.

 Taky jste zaznamenali, jak málo se píše o každodenním obyčejném „malém hrdinství“? Chybí nám pozitivní příklady tohoto „malého“ hrdinství. To malého opravdu v uvozovkách, protože ono ve skutečnosti nikdy není malé.

A vůbec, v médiích se moc pozitivních věcí nedozvíme. PROTO VÁS VYZÝVÁM, POJĎME ZAHLTIT SOCIÁLNÍ SÍTĚ HEZKÝMI, POZITIVNÍMI PŘÍBĚHY!!!!!!, ať se tam nehemží samá negativa a půtky politiků!

Pište mi o tom do komentářů.

Vaše průvodkyně při hledání životního partnera.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *