Lesní školky – můžou i politici přispět k výběru životního partnera?

Ano, určitě. V současnosti tolik diskutované téma lesních školek nám pomůže se zamyslet, jaký postoj by náš vytoužený životní partner měl mít na téma dětí. Chceme, aby spíše budoval kariéru, anebo se více věnoval rodině? Nebo kariéru budete dělat vy a on zůstane na rodičovské dovolené?

Toto jsou důležité věci, které si můžeme zapracovat do svých snů a vizí o naší budoucnosti se svým životním partnerem. Proto díky za otevření tohoto tématu, o kterém můžeme přemýšlet, psát a mluvit. Můj milovaný partner měl nejprve za to, že budováním lesních školek nás vyzývají, abychom vyrazili do lesa vysazovat stromky. To samozřejmě můžeme též. Ale taky sledujme, jakou budoucnost připravují naši politici pro mladé rodiny s dětmi. Podle sdělení Hradu i prezident Zeman podporuje rozvoj lesních školek. To je slušná perspektiva, snad nenastane situace jako v mé ilustraci.

Takže závěrem:

Přejete si mít partnera, který bude s dětmi psát úkoly, bude s nimi chodit na procházky, rozvíjet jejich koníčky? Anebo vám bude stačit, aby vás zabezpečil? A jaký postoj má mít k předškolní výchově vašich dětí?  Napište mi o tom do komentáře.

Vaše průvodkyně při hledání životního partnera.

One thought on “Lesní školky – můžou i politici přispět k výběru životního partnera?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *