Naše volby…

NAŠE VOLBY ve veřejném životě i v soukromí…

 

Nedávno jsme byli u voleb a měli jsme opravdu z čeho vybírat – tolik nových tváří a ještě více přihlouplých hesel a upoutávek! Ale čím se teda máme nechat ovlivnit? Co má být tím vodítkem? Vizáž? Sliby?

 

Pojďme se na to podívat jinak! Vybrali bychom si z těchto kandidátů partnera pro život? Kdo by to byl? Který, nebo která z nich by nám vyhovovali jako životní partneři? Měl by být například jako tolik skloňovaný Babiš? Nebo spíše jako Hudeček? A co takový Kalousek?  Ženských kandidátek bylo taky přehršel. Kterou z nich byste chtěli mít doma?

Nebo, mám lepší nápad! Pojďme z nich uplácat jednoho/jednu – ten ideál pro sebe. Máme přece dost informací o všech –  jak vypadají (nebo spíše chtějí vypadat?), co říkají (nebo spíše chtějí, abychom slyšeli?).  Co za pocity se v nás snaží vyvolat?

Jaký muž/žena z toho vznikne (metamuž, metažena)? Tak pojďme na to.

Chci, aby to byl hezounek a vypadal jako Hudeček? Ne, je to pozér. Chci, aby mluvil jako Svoboda? Ne, je to mluvka! Co cítím, když je vidím, slyším? Tak procházím všemi, nebo téměř všemi kandidáty a nevím, nevím, já si určitě nevyberu. A co vy, jak jste na tom? Napište mi to do komentáře.

Já se budu raději rozhlížet a vybírat ve svém okolí, tam je určitě mnohem více lepších kandidátů na partnery pro život, než v politice! A vy??

Budu vás ráda na této cestě provázet pomocí technik NLP (Neuro Lingvistického Programování) Kontaktujte mne ZDE.

 Vaše průvodkyně při hledání životního partnera.

4 thoughts on “Naše volby…

  1. Každý den jsme nucení volit a nejen ve volební místnosti, ale hlavně v běžném životě. Pouze zpětná vazba nám ukáže, zda volba byla správná. Podle čeho se tedy rozhodovat???
    Přečtěte si celý článek a komentujte a sdílejte.

    1. Já se nejvíce spoléhám na svoji intuici. Ale po zkušenostech vím, že je dobré se zamyslet, jakého partnera potřebuji. Jaké jsou jeho důležité hodnoty a přesvědčení. Jaké má koníčky a zda se vydal duchovní cestou. Pak je důležité si snít a vysílat do Vesmíru přání. A může mi průvodkyně Vierka při hledání životního partnera pomoci? No určitě, paní Vierka je velmi moudrá a vtipná dáma. Má vždy po ruce návrh řešení a sadu koučovacích technik, které pomohou vykročit správným směrem:-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *