O mně

VierkaVítejte na mém webu. Jmenuji se Viera Dančíková a jsem koučka a terapeutka NLP (neuro lingvistické programování) se specializací na hledání životních partnerů.

Můj postup

Používám rychlou a účinnou transformační NLP terapii změn, díky které jsem pomohla řadě mých klientů na cestě ke štěstí v partnerském životě.

S klientem pracuji na osobním sezení. Na prvním probereme vše, co chce vyřešit a obtíže, které mu to přináší. A on sám si zformuluje své cíle. Vysvětlím mu, jak budeme při terapii postupovat, aby je dosáhl. Nezbytně zkontroluji, zda si při dosahování cílů nezpůsobí nějaké vedlejší negativní důsledky.

Za velmi důležité považuji také převzetí osobní odpovědnosti při dosahování stanoveného cíle.  K tomuto používám Zápisník – „Moje cesta k cíli“.

V některých případech poskytuji i konzultace formou e-mailů.

Jaké problémy lidí řeším

Většina mých klientů trpěla nepříjemnými pocity z osamělosti a z neschopnosti si najít životního partnera. Proto jsem se rozhodla v rámci NLP specializovat na řešení těchto potíží. Také v průběhu svého života jsem vyslechla mnoho příběhů, které byly provázené samými problémy na cestě při hledání emocionálních partnerů. A jen některé měly šťastný konec.

Sama jsem si touto cestou prošla, a když se to povedlo mně, beru si za své v tomto pomáhat i jiným. A není důvodu, aby se to nepovedlo i jim, zvláště když ovládáme techniky NLP.

V mém osobním příběhu vždycky dominovala idea samostatnosti a to ve všem. Tato idea u mne přerostla v životní filozofii „všechno zvládneš sama“. A tak jsem to taky praktikovala. Fungovalo mi to a ani jsem netušila, o jaké štěstí a životní naplnění přicházím.  Dokonce jsem tento způsob života považovala za určitou výhodu role ženy ve srovnání s minulostí. Samostatnost je do určité míry sice osvobozující, ale jen do určité míry. Bere nám totiž tu úžasnou možnost sdílení všeho s tím nejbližším člověkem na světě, se svou spřízněnou duší.

Hledání partnera nebylo nikdy jednoduché

Jak to vlastně bylo v minulosti s výběrem životních partnerů? Tuto otázku jsem si položila při návštěvě fotoateliéru, ve kterém se vrátíte o sto let zpět.  Bylo to fascinující. Oblékli nás do dobových kostýmů, dali nám dobové rekvizity. Upravili nás podle tehdejší módy. Všechno vypadalo tak romanticky, že bych se nejraději do minulých dob přestěhovala v čase.

Ale zároveň si říkám: to, jak něco vypadá – znamená, že je to tak i doopravdy?

A navíc v dobách minulých toto ani nebylo podstatné, tehdy vám přidělili životní partnery jiní, podle úplně jiných kritérií.

Dnes je tomu naštěstí jinak. Můžeme si vybírat a volit sami – ale podle čeho?  Podle toho jak někdo vypadá, co říká, jak se chová? Ano, taky, ale stejně o tom nakonec rozhodne něco jiného – naše zkušenosti, vzpomínky, hodnoty a přesvědčení. Tak co teď s tím?

Řešení

Pomohu vám se v tom vyznat. Na terapii s využitím technik NLP zjistíme, co v sobě potřebujete změnit a změníme to. Pak budete připraveni si najít toho, pro vás nejlepšího životního partnera, tak jako se to povedlo mě.

To mne motivovalo pomáhat i jiným najít své štěstí. A když jsem objevila kouzlo technik NLP, bylo rozhodnuto. Absolvovala jsem kurzy pro kouče a terapeuty a dále se vzdělávám a zdokonaluji v rámci mezinárodní organizace NLPEA pod vedením úspěšné trenérky NLP Marie Michaličkové.  A nyní pomáhám klientům při hledání životních partnerů.

Ze života

V poslední době jsem měla největší radost z úspěchu jedné mé klientky. V partnerském vztahu v minulosti prožila zklamání, a i když velmi toužila se s někým seznámit, zároveň z toho měla velký strach. Obrátila se na mne o pomoc. V průběhu terapie jsme zjistily, že její strach pramení z toho, že muže považuje za nespolehlivé a nezodpovědné. To jí bránilo uvěřit ve svoje štěstí v lásce. Bylo to špatné přesvědčení. Pracovaly jsme spolu na změně přesvědčení a po prvním sezení mi napsala, že jde na romantickou schůzku s kolegou, který se jí už delší dobu dvořil. V současnosti již zařizují společné bydlení.

Napište mi do komentářů svůj příběh s láskou. ZDE.

Proč lidé svůj problém neřeší?

Často se zamýšlím nad tím, proč svůj problém lidé neřeší.

Například celá řada lidí z mého okolí si stěžuje, že si nemůže najít životního partnera. Má strach ze změn. Ano, je to přirozené – nejpohodlnější je setrvávat ve své zóně komfortu. A právě začít žít s „někým cizím“ je též změna. A velká změna. Ale hlavně, sebe změna. Proto je také namístě otázka, chci to doopravdy? Co jsem ochoten/ochotna změnit u sebe, aby můj cíl byl naplněn? Mám k tomu dostatek odvahy a zdrojů? Objevit zdroje je velmi snadné pomocí technik NLP a odvaha je dána sílou touhy dosáhnout vysněného cíle.

Udělejte konečně první krok

Když se rozhodnete žít šťastným životem naplněným láskou a harmonii, v tom případě je strach ze změn malým pánem. A navíc můžete k tomu maximálně využít terapii NLP. Tato vám pomůže se rychle a beze zbytku zbavit neopodstatněných strachů, které zbytečně komplikují život.

Děkuji za to, že jsem se s uměním NLP mohla seznámit a neustále se v něm zdokonalovat. Můj život je naplněn malými i velkými zázraky ve všech oblastech. Objevila jsem také svůj talent a svoje životní poslání. Tím je – pomoci co nejvíce lidem zbavit se strachů, které je brzdí na cestě při hledání svého ideálního životního partnera.

Pravidelně na svém webu publikuji příspěvky a náměty, jak postupovat při hledání toho svého ideálního emocionálního partnera. Pro mnohé jsou inspirativní zkušenosti mých klientů, kteří dlouhou dobu žili v osamělém čekání na toho pravého.

Určitě znáte ve svém okolí lidi, které trápí život bez partnera a neví, jak to mají změnit. Můžete jim pomoci i tím, že jim řeknete o rychlém a účinném řešení v podobě NLP terapie. Zašlete jim emailem některý z mých článků, které zveřejňuji na svém webu. Můžete tak být tím, kdo jim ukáže cestu za štěstím

A pokud právě vy cítíte, že nastal čas na změnu ve vašem životě, napište mi. Domluvíme nezávaznou konzultaci ohledně řešení vaší situace na terapii NLP.

Vaše průvodkyně při hledání životního partnera. Kontaktujte mě zde.

Certifikát_0001

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *