Polapte si toho pravého do sítě!

Opravdu si chcete toho pravého polapit do sítě? Nebo na síti? Jde obojí. Ale jak to může dopadnout? To první třeba i tak, jak vidíte na obrázku.

Jak teda začít? Určitě je na místě si nejprve položit otázku: Co od životního partnera a od vztahu s ním očekávám a co do tohoto vztahu chci přinést JÁ? Není to tak snadné, jak to na první pohled vypadá. Proč? Protože to velmi často souvisí se sebe změnou. A ta někdy „bolí“. Ale když víme co a jak změnit, není to zas tak těžké.

Co změnit, to zjistíme, když si odpovíme na předchozí otázku. A jak to změnit? Na to máme účinné techniky. S tím vám pomůžu na NLP terapii. Tak mi napište, napište mi o tom, co si ve vztahu přejete prožívat, co chcete cítit, jak ho chcete vytvářet.

A tímto způsobem si toho pravého/tu pravou můžete chytit i do sítě, ale pouze do sítě svých myšlenek!!! Takže hlavně nečekejte a konejte, začněte tím, že mi napíšete ZDE o vašich představách a přáních ohledně vztahu se životním partnerem. A poté, až si to ujasníte (počítejte i s mou pomocí), ho můžete hledat i na síti, sociální síti.

Těším se na vás

Vaše průvodkyně při hledání životního partnera.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *