Koučink a NLP terapie

Odstranění bloků

Během svého života každý prožije nějaké zklamání ze vztahů. Když v nás zůstanou pocity zklamání a osamění, odháníme tím od sebe ostatní lidi. Když budeme uvažovat a hovořit pouze v tomto negativním rámci, zaměřujeme svoji pozornost na to co je špatné. Ale my potřebujeme svoje myšlenky odvrátit od toho, co nechceme a vytvářet takové, které vyjadřují naše přání.

Pokud ve svém podvědomí nosíte emoční zátěž, která vám brání při nalezení životního partnera, odstraníme jí spolu pomocí účinných NLP technik.

Životní partner a sebe změna

Honba za láskou nám většinou nepřinese toho pravého partnera. Ani nářky typu: „kdybych měl/a někoho, kdo by mně miloval, můj život by byl mnohem lepší“ – to je špatný způsob, jak přitáhnout partnerskou lásku do svého života.

Když hledáme více lásky, máme více lásky dávat. A musíme začít u sebe.  To znamená – žádné obviňování se, stěžování, naříkání a žádné pocity osamělosti. Místo toho volme takové myšlenky, které navodí příjemné pocity, a vysílejme do světa to, co chceme dostávat. Na terapii NLP se to můžete naučit.

Sebeúcta a zdravé sebevědomí

Sebevědomí je to, jak o sobě smýšlíme. A myslet si, přeci můžeme, cokoliv chceme! Tak proč si vědomě nevybrat ty nejlepší, ty sebe-vědomé myšlenky o sobě? I milovat a být milován je snadné, když milujeme a přijímáme sami sebe.

Sebevědomí lidé jsou přitažliví. Možná si vzpomenete na situaci, kdy vás sebevědomý protějšek přitahoval. Jenomže on/ona nejevil/a o vás zájem. Proč? Protože sebevědomí lidé se rádi setkávají se stejně sebevědomými lidmi.

A tak můžeme spolu zapracovat na posílení vašeho sebevědomí s použitím účinných technik NLP.

Životní partner a osobní růst

Životní situace, které prožíváme, nám vždycky zrcadlí pocity, které máme v sobě. Techniky NLP nám nabízí mnoho způsobů jak vytvářet v sobě takové pocity, které si přejeme.

Když v sobě budeme rozvíjet smysl pro lásku a milostné vztahy, bude k nám ten správný člověk, se kterým budeme moci rozvíjet důvěrný vztah, přitahován jako magnet. Pokud chceme přejít od myšlenek na samotu k myšlenkám na naplněný partnerský vztah, potřebujeme vytvořit láskyplné prostředí v sobě a kolem sebe.

Mentální portrét životního partnera

Existuje více způsobů, jak prožívat lásku, protože každý lásku prožívá jinak. Pro někoho je důležité, když jí cítí prostřednictvím objetí a dotyků. Někdo potřebuje slyšet vyznání „miluji tě“. Jiní potřebují vidět projev lásky v podobě květin a jiných dárků. Způsob prožívání lásky, kterému dáváme přednost, je obvykle ten, kterým projevujeme lásku my sami.

S využitím technik NLP vám pomůžu dát do souladu vaše sny a přání o budoucím partnerovi s tím, co jste mu ochotni a schopni ve vztahu nabídnout vy.

Mentální objednávka životního partnera

Pokud víte přesně, co chcete, vaše podvědomí vás začne upozorňovat, když se kolem vás vyskytne partner podle vaší mentální objednávky. Až si v tom uděláte jasno a budete vědět, co si od vztahu slibujete, pak musíte jít mezi lidi. Nikdo se najednou neobjeví na prahu vašich dveří. Vaše podvědomí, váš mentální navigátor vám umožní se setkávat s lidmi, kteří jsou podobného založení jako vy a kteří usilují o totéž, co vy. Vaší mentální objednávku můžeme spolu vytvořit na terapii NLP.