Symbióza, aneb bude se můj vyvolený ke mně chovat s úctou a láskou?

Co vás napadne jako první v souvislosti s pojmem symbióza? Slovník synonym nám nabízí: soužití, spolužití, koexistence. Co si pod tím představujete vy? Můžete mi o tom napsat do komentářů.

Připravila jsem pro vás kalendář pro každý měsíc roku 2015  – je o symbióze, tak jak jsem to odpozorovala v přírodě. To znamená o souladu a harmonii. Protože v „mém vesmíru“ symbióza je také harmonie, soulad, součinnost, spolupráce, vzájemná úcta, pokora.  Anebo také inspirativní a šťastné spojení dvou osobností.

A jak to souvisí s otázkou:

Bude se můj vyvolený ke mně chovat s úctou a láskou?

Co odpoví většina z nás? Ano, to si přeji, ale jak to poznám? NLP nabízí vhodné techniky jak to rozpoznat, ale ještě důležitější je něco jiného. Často si stěžujeme, že někdo, že oni, atd. se ke mně nechovají dobře. Setkáváte se s něčím takovým ve svém okolí? Napište mi o tom v komentáři.

A odpověď na otázku: „Bude se můj vyvolený ke mně chovat s úctou a láskou?“ zní: „ Ano, bude, pokud se takto k sobě chováte i vy.“

Kdo si stěžuje, že „to oni“, patrně nemá o sobě to nejlepší přesvědčení a nechová k sobě takové emoce, které očekává od jiných. Můžeme na tom zapracovat na terapii s využitím technik NLP. Kontaktujte mne ZDE.

 

Viera, vaše průvodkyně při hledání životního partnera

2 thoughts on “Symbióza, aneb bude se můj vyvolený ke mně chovat s úctou a láskou?

  1. Děkuji za úžasný podnět k zamyšlení, je to tak. Jak se chováme sami k sobe, tak se k nám chovají druzí. Já neměla svou hodnotu. V dětství jsem se neměla ráda a pak to pokračovalo. Moc mi pomohla kineziologie, jak se sama na sebe divam. Když se máte rádi, tak už si nevynucujete byt s někým, nebo nutit někoho, aby s vámi byl, protoze ten pravý chce! Když se máte rádi! Romi

  2. Moc se mi líbí Věrušky stránky. Pěkné téma. Spoustu věcí k zamyšlení. Ano, když si budeme sami sebe vážit, budou si nás vážit i ostatní. Já jsem se začala mít ráda. Příjmám se s úctou a láskou. A teď díky tomu, začínám žít nový život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *